Student info

Doc. dr Vladan Borović: Seminarski radovi i konsultacije

Studijski program: Primenjeno softversko inženjerstvo i informacione tehnologije

Predmet: Algoritmi i strukture podataka

Obaveštavaju se studenti prve godine da predlaganje tema za svoj seminarski rad, čija je uspešna izrada i odbrana uslov za izlazak na ispit, čine na sledeći način:  Temu student predlaže sam, sa kratkim sadržajem opisa rada i spiskom poglavlja koja će biti obrađena u radu.

Kada i ako tema bude odobrena, rad se radi u word formatu i ukoliko rad zadovolji prelaznu ocenu isti se brani sa urađenom power point prezentacijom (predhodno se šalju na e-mail). Ta procedura i način važi i nakon završetka predavanja i u tom slučaju će se odbrane radova vršiti u vreme termina ispita.

Dana 25.10.2024. godine u 14:30h u kancelariji nastavnika Vladana Borovića održaće se konsultacije u vezi seminara na predmetima koje on drži na FDB. U tom terminu se studenti mogu konsultovati oko predispitnih obaveza kao i u vezi svega oko seminarskih radova.

Doc. dr Vladan Borović